KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 14408280
nr 1440 8280
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Gouache, Signerad, inköpt 1984 av konstnären, yttermått inklusive ram: 62x83 cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 december 2021
kl 20:50:54
350 kr
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström
Gouache